About Us


شرکت سیوان از سال 1370 به عنوان یکی از مراکز پیشرو درتامین و واردات در زمینه اتوماسون صنعتی و تجهیزات ابزار دقیق از شرکت های معتبر فعالیت می نماید. و با پشتوانه چندين سال سابقه در صنعت، مراكز علمي و تحقيقاتي جهت برآورده ساختن درخواستهاي مشتريان با اخذ نمايندگي از معتبرترين كمپانيهاي دنیا توانايي ارائه تجهيزات اندازه گيري و ثبت و نمايش را دارا مي باشد

231

شرکت DOTECH عرضه کننده انواع کنترلر های دما و رطوبت صنعتی / اختلاف فشار / کنترکر های یخچال های صنعتی و کمپرسورهای فشار با کیفیت بالا

2

شرکت GASDNA بزرکترین شرکت تخصصی تولید کننده در کره جنوبی در زمینه محصولاتی از قبیل : ترمومتر های غیر تماسی / حسگر های گازهای شیمییای و سمی.

شرکت هانیانگ اولین و قویترین شرکت تولید کننده در کره جنوبی با بیش از 44 سال سابقه تولید محصولات کنترل اتوماتیک و اندازه گیریهای صنعتی از قبیل : کنتر دما / تجهیزات اندازه گیری / تایمر/ کانتر / سنسور های نوری خازنی و پراکسی/ میکرو سوییچ / اینکودر /شاسی..و تمامی ملزومات لازم برای پشتیبانی در زمینه اتوماسیون صنعتی می باشد تمامی محصولات در بر گرفته از قطعات صنعتی و با بالاترین تکنولوژی در کشور کره تولید میشود.

11

شرکت اپتکس شرکتی پیشرو با بیش از 37 سال سابقه تولید محصولات اتوماسیون صنعتی و بنیانگذار چندین سری از محصولاتی از قبیل سنسورهای نوری . لیزری.فیبر نوری در کشور ژاپن می باشد.